Vítejte na mé osobní stránce.

Vladimir Mikuša Díky Babišovu, (nebo jeho poradců) nápadu novelizovat zákon o DPH, ve smyslu zasílání tzv. kontrolních hlášení o každé provedené transakci, jsem musel své podnikání na Internetu ukončit. Vlastně ne, jen jsem ho přerušil na dobu 10 let. No a protože za pár dnů v lednu mi bude 79, nepředpokládám, že se za 10 let k tomu vrátím. I když vím, že existuje pravidlo - nikdy neříkej NIKDY.

Možná si někdo z vás položí otázku, co mi na těch kontrolních hlášeních tak vadí, že kvůli tomu končím s podnikáním? Vysvětlení (pokud o něj stojíte), najdete na mém blogu TOP-CZ.

Samozřejmě s práci na Internetu jsem neskončil, jenom to nebude mít charakter výdělečné činnosti, tedy podnikání. Dále na mém webu Internet marketing, najdete řadu článků, které, zejména začátečníkům mohou pomoci v jejich rozjezdu, jak vydělávat peníze. Úplní začátečníci, zejména aktivní důchodci, kteří absolvovali nějaké to školení o Internetu, může být dobrým pomocníkem můj web Orbis-Pictus - Internet v obrazech, kde najdou řadu instruktážních video záznamů a základech pohybu na Internetu. Pokročilí a znalí angličtiny, tamnajdou řadu Video Tutoriálů v angličtině, které jim mohou pomoci v jejich práci.

Internet je přímo zahlcen nabídkami na projekty Multi Level Marketingu (MLM). Abyste nenaletěli podvodníkům, propagátorům tzv. "letadel", apod., můžete se před nějakou registraci, (zejména když jsou vyžadovány peníze) podívat, zda o tom projektu nejsou někde nějaké recenze. Pár takových recenzí (ale teď budou přibývat, protože konečně na to budu mít čas), najdete na mém webu Recenze-mlm.

Jak vidíte, zmizela i ikonka anglické vlajky pro přesměrování této stránky na anglickou verzi. Není zapotřebí. Internetovým světem se nyní pro mě stalo Česko a Slovensko a se vším ostatním jsem skončil.

Pokud by měl někdo potřebu mě kontaktovat, stačí kliknout na odkaz Kontaktní adresa: Kontakt, nebo zavolat na 607 225 662. Ale při volání prosím o trpělivost. Je to sice mobil, ale nemám ho pořád v kapse.

Děkuji Vám za návštěvu této stránky.

Vladimír Mikuša

©Copyright TOP-CZ Všechna práva vyhrazena .